Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

St.Germain on transformatsiooni meister.

Praegu räägitakse palju muutustest ja transformatsioonist, mis toimub meie olemise kõikidel tasanditel. Siin on sulle üks abimees sellel teekonnal. Kui ma oma veebruarikuu artiklis kõnelesin violetsest värvist, siis St. Germain on violetse kiire esindaja. Sa võid küsida abi meistrilt endalt, et ta aitaks sul liikuda läbi nende muutuste võimalikult kergelt ja lihtsalt, mis ei pruugi alati seda tähendada, et sinu jaoks just see kerge või lihtne saab olema. MIks? Sest katsu mõista, et inimestena oleme me kõik erinevad ning sammume ka erinevatel radadel  – järelikult ei saa me ka kõik seda teekonda ühtmoodi läbida.

Meister St Germaini Quintessents – Violetne

Tahan siin kohal tutvustada sulle ühte väikest abivahendit Aura-Soma süsteemis, milleks on quintessents St. Germain. Ta aitab meil negatiivseid tundeid transformeerida positiivseteks. On abiks neile, kes töötavad inimestega, see lubab neil energial lihtsamalt läbi nende voolata ilma, eemalduda mittevajalikest energiatest. Puhastab emotsionaalsetest probleemidest.

 

Järgmine abivahend on Equilibriumi pudel Saint Germain nr 56 Helevioletne/Helevioletne
Kokku loksutatult: Helevioletne
Chakra: Kroon
Taro: Mõõga 9
Peateema: jalutuskäik mööda kõrgema korra radasid. Negatiivsuse vabastamine kõigilt tasanditelt
Afirmatsioon: Ma usun, et mu intuitsioonil on põhjus
Kuhu määrida: Mööda juustepiiri
Kuulub meistrite komplekti

Milliseid olukordi aitab selle pudeli energia lahendada?
Annab võimaluse vabaneda mineviku taagast ja ühineda oma hinge ning kõrgema tõega. Samuti leida armastust enda vastu ning sisemist rahu. Aitab vabaneda negatiivsetest mõtetest, mis pidevalt keerutavad peas. Annab võimaluse näha seda, mille pärast on meil ennast raske vastu võtta just sellistena nagu me oleme ja mõista, milles meil oleks vaja teha muudatusi. Aitab arendada intuitsiooni. Lisaks sobib neile, kellel on kalduvus mängida ohvrit, kes on seotud oma veendumustega ja stereotüüpidega, samuti oma minevikuga ning ei suuda olukorda muuta. Arvab, et maailm on ähvardav paik ja soovib olla ükskõik kus mujal, aga mitte siin. Aitab seda, kes tunneb ennast teistest eemaldatuna ning ei suuda leida oma kohta elus.

 

Koostanud Ene Alunurm

Pildil kasutatud kunstniku Pamela Matthewsi joonistust Aura-Soma® Taro kaartide jaoks