Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Sõna vägi

Kui tänase päeva energiad liiguvad negatiivsel poolel, siis võime kuulda nii enda kui lähedaste suust selliseid sõnu, mida igapäevaselt ei kuule. Seda kõike sellepärast, et me oleme kogunud emotsioone, rahulolematust, viha enda sisse ning pole suutnud sellest varem rääkida ning nüüd vallandub kõik justkui paisu tagant välja. Selline väljenduslaad teeb ümbritsevatele inimestele haiget ning tagajärjed võivad olla üsna kurvad.

Samuti võime kuulda täna negatiivseid uudiseid, mis ei tee meid kuidagi rõõmsamaks ning mis paneb meid tegutsema, et midagigi muuta. Samas ei kontrolli me saadud informatsiooni tõesust ning võib olla isegi asjatult hakkame kartma seda, mida tegelikult ei ole.

Mõningad jutuajamised ajavad meid segadusse, kuna me ei saa aru, millest käib jutt. Keegi lihtsalt kaebleb ning püüab oma muret meie õlgadele paisata. Mõlemal juhul kaotame energiat ja oma jõudu.

Soovitus – kui olete saanud mingi negatiivse uudise, katsuge mitte sattuda paanikasse. Kontrollige kõikvõimalikke allikaid, kas öeldu vastab tõele. Võimalik, et mitte kõik ei ole nii nagu teile räägiti. Igal juhul võtke saadud informatsiooni kui märki, et midagi on vaja muuta, kuid mõelge enne kui tegutsema hakkate. Jälgige ka oma sõnu, mida te välja ütlete!

Kui energiad liiguvad positiivses pooles, siis kohtume me täna inimestega, kes võivad anda meile vajaliku tõuke positiivseteks muutusteks. Ka juhuslikult kuuldud fraas võib meis äratada mingi mõtte, mille tagajärjel saame oma elus midagi positiivset korda saata. Edasi mingeid asju venitada pole enam võimalik, on aeg vastu võtta tähtsad otsused ning  tegutseda.

Täna on tähtis jälgida igat fraasi, mida välja ütleme!