Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

22.september – päeva energia

Aeg perega koos puhkamiseks.

Ülemõtlemine – kinnisidee

Negatiivses variandis kipume me täna läbi suruma oma kinnisideed. Näiteks ärkasime ja tuli mõte, et see toiming tuleb just täna ära teha ja kõik – pole mingit võimalust, et me selle tegemata jätaksime. (suurpuhastus, toimingud väljas – aias jne) Kõik peavad abistama ning keegi ei tohi enne oma asjadega tegelema hakata, kuna just see on täna kõige olulisem. Tegelikkuses aga juhtub nii, et sellest ei tule midagi välja, sest tõepoolest oleks selle tegevuse juures vaja paljude abi. Ja kui keegi lähedastest peaks keelduma, võib käia peast läbi mõte, et järgmine kord kui tema minu abi vajab, vastan talle samaga. Tuleks aga meeles pidada, et käitudes ise täna agressiivselt või negatiivselt, maksame me juba homme selle eest lõivu, kaotades autoriteedi teiste inimeste silmis, isegi kui nad sellest tänasest olukorrast midagi ei tea. Tuleb mingi teine olukord ja tahes tahtmata kujuneb välja nii, et mulje sinust teistele jääb negatiivne.

Tänasel päeval ei soovitata lapsi karistada kui nad keelduvad abistamast – igasugune tõsine lähedase inimese vabaduse piiramine täna loob karmalise sõlme ning tuleb meile pikaajalise isikliku piiranguga tagasi. Millises valdkonnas, seda suudab Universum juba ise välja mõelda.

Kodus moodustub naiskoalitsioon, mis tekitab meestes pingeid ja depressiooni. Lapsed tõenäoliselt ei püsi kodus ning vajalikud toimingud jäävad tegemata, arvates ise, et nad tulevad varakult tagasi ja küll siis jõuab veel kõik ära teha.

Positiivsetes energiates liikudes algab hommik sellega, et pere ühiselt arutab läbi, mida tänase päevaga ette võtta, mida tehakse ning kuhu minnakse. Ettepanekuid tuleb palju, kuid valik tuleks teha nii, et kogu pere sellega ühiselt rahule jääks. Kui ühist valikut ei õnnestu vastu võtta, siis tuleks teha plaan, millises järjekorras, mida tegema hakatakse. Kusjuures iga erineva tegevuse juurde võib määrata ka erineva „ülemuse“, kes reeglid kehtestab, asja vedama ning  koordineerima hakkab. Ülejäänutel, kes pole võib olla harjunud „alluv“ olema tuleks nautida just selles rollis olemist. See annaks võimaluse ka lastel pisut suuremaks kasvada. Isegi kui algselt plaanitu ei lähe täpselt seda rada nagu mõtlesite, siis oluline on see, et kõigil pereliikmetel oleks lõbus ja see, mida nad tegema peavad ei tuleks sunniviisiliselt.

Vabadus

Emadel on täna võimalus organiseerida oma tööd ja tegemised nii, et neil oleks võimalus veidi rohkem lõdvaks lasta – olge nutikad asjade delegeerimisel! Isadel on täna võimalus võtta kaitsja roll ning suunata pere tegemisi nii, et emadel oleks võimalik ka endaga tegeleda.

Tegevusi tuleks teha täna mitte kiirustades vaid nautides. Tähtis on olla koos ja tegutseda ühise perena – tunda üksteisest rõõmu.

Number 22 paari sõnaga kokkuvõttes on vabaduse seisund ja olemise kergus, helge teadvus ja positiivne loov mõtlemine ning vastavad tegevused inimese poolt.

Koos – rõõmsalt ja õnnelikult