Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Hinge Värv on taas tagasi. Nüüd juba uuendatud ja täiendatud kujul.

Loodan, et leiad enda jaoks midagi uut ja huvitavat.

 

Kollane esindab rõõmu, mille me võime tuua igasse oma päeva ning igasse hetke.

Kollane equilibriumi pudel number 42Equilibriumi pudel 42 , mille nimetuseks on Saak on üleni Kollane pudel. Teda on kirjeldatud kui vahendit, mille abil saab avada uusi võimalusi eneseteadvuses, rõõmus, õnnes ja intellektuaalses selguses: iseenda mõistmistmises.

Iga hingetõmme, mida me teeme esindab uut hetke ning uut võimalust. Vahel võib see olla segadusse ajav hetk kui me jõuame punkti, kus me ei tea, kes me enam oleme. Sel hetkel kui me laseme lahti kõik ootused ning arvamused, kes me peaksime olema, kõik selle, keda meilt oodatakse, et me oleme või kes me ise tahaksime olla ning kui me nõustume täielikult, et me ei peagi teadma, kes me oleme, saabub selgus ning sisemine rahu. Siis oleme me palju lähemal sellele, kes me tegelikult oleme. Sellega kaasneb sügav rõõm, mis tuleneb meie sügavast sisemusest, tekitab kerguse tunde ning teadmise, mis on alati olemas.

Kollakas Equilibriumi pudel - number 4

 

Siin tuleb meile appi Equilibrium 4 Kollane/Kuldne Päikesevalguse pudel – Ma tean, et ma ei tea midagi. Olen kaitstud.

Ta aitab meil üle saada hirmudest, tuua ellu rohkem rõõmu ning selgust. Aitab ennast rohkem usaldada ning oma tundeid ning vajadusi vabamalt väljendada. Aitab vabaneda täitumatutest unistustest ning teoks teha reaalseid samme eesmärgi suunas.

Rüüm on see, kui sa julged endale teadvustada kui hästi tegelikult kõik onRõõm, rahu ning kerguse tunne olemisest viivad meid eneseteadlikkuseni, avanevad energiad, mis toovad meieni teadmise, kes me oleme ning mis on meie tõeline ülesanne – tuua rohkem valgust ning rõõmu siia maailma.

Võid kanda ka lihtsalt midagi kollast, nautida päikest ja tunda rõõmu igast hetkest.