Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Kuna Aura-Soma ® värvisüsteem koosneb mitte ainult värvidest, vaid igal Equilibriumi pudelil on oma number, siis on see süsteem seotud ka arvude maailmaga, lisaks ka Taro maailmaga ja kristallidega. Kui tänase kuupäeva arvud 25.01.2019 omavahel kokku liita, siis saame 2+5+1+2+1+9= 20. Vaatame mida räägib Equilibriumi pudel nr 20

Selle ilusa kahevärvilise pudeli number on 20 ja nimeks Tähe Laps või ka Lapse Päästja pudel

Nagu kõik Equilibriumi pudelid selles süsteemis, koosneb ka nr 20 kahest osast, ülemises osas Sinine ja alumises osas Roosa. Miks nad üksteisega ei segune? Vastus väga lihtne, sest igas pudelis on kahte sorti vedelikku: eeterlikõli ja veetinktuur. Õli jääb vee peale hõljuma.

Pudelit raputades ülemine õline osa seguneb alumise vee osaga lühikeseks ajaks, moodustades emulsiooni, mis imendub kergelt nahasse. Vastavalt chakrate värvikaardile kasutatakse emulsiooni kehaõlina kehale määrimiseks. Kokku loksutatult saame siis selles pudelis Sinise tooniga värvi, mis viitab rahule meie sees.

Taro kaartide järgi tähistab nr 20 Otsustus/kohus

Peateema, mis sellest värvilisest pudelist läbi jookseb on suhtlemine läbi tingimusteta armastuse.

Selle pudeli ülesandeks on aidata igas vanuses lapsi – ka neid lapsi, kes me kord minevikus olime – meie sisemisi lapsi. Suhtlemine tingimusteta armastuse tasandil.

Afirmatsioon: Armastus laseb hirmudel minna.

Ja kui eelnevalt sai mainida, et selle pudeli sisu on võimalik kehale määrida kui emulsiooni, siis seda konkreetset pudelit määritakse üle kogu keha. Teiste pudelite sisu määritakse vastavalt värvidele ning õpetusele, vaid teatud kehapiirkondadele. Samas ütleb minu kogemus, et võid seda emulsiooni kanda ka näole ja kaelale ning uskuge või mitte mõjub sama hästi kui iga teine kortsude vastane kreem J

Nendele lastele, kellel tulevad hambad, tuleks määrida lõualuule ja ümber kaela. Ainult välispidiseks kasutuseks! Kasulik kasutada raseduse ajal, rinnaga toitmise ajal, põletuste puhul, kriimustused, verevalumid, sinikad ja intensiivse kuumuse korral. Eriti kasulik lastele alla 12 aastat.

Miks ma peaksin seda oma kehale määrima? Toon välja mitu põhjust. Esiteks toidab ta nahka nagu emulsioon, ainult et sinna pole lisatud mingeid lisaaineid ning tema koostis on igati naturaalne, lisaks õlile kasutatakse seal taimseid tinktuure ja essentse, mille igal pudelil on vastavalt värvusele lisatud vastavat värvi taimi. Teiseks toidab ja tasakaalustab ta värvusi meie aurakehades – äratades nii üles mälestused nii minevikust kui tulevikust ning aitab läbi selle inimesel vaadata sügavamale enda sisse. Leida üles oma koht selles elus, realiseerida oma tõelist kutsumust, see tähendab olla tõeliselt selline nagu sa oled.

Nüüd lähemalt veel pudelist 20

Aitab õppida tingimusteta armastama nii ennast kui teisi. Võtta ennast ja toetada just sellisena nagu sa oled. Toetab ning aitab tervendada olukordi, mis on seotud lapsepõlve teemadega. Aitab olla kontaktis oma intuitsiooniga. Aitab leida jõudu, et saavutada seda, mida inimene tõepoolest vajab.  Aitab saada kontakti oma hingega, toime tulla hingeliste pettumustega, luua tasakaal mõtete ja tunnete vahel, hinge ja keha vahel, nais- ja mees alge vahel. Aitab toime tulla ning tervendada olukordi minevikust, mis on seotud armastuse puudusega, õpetab andestama.

Nr 20 on veel seotud suguvõsa ja järglaste teemaga. Läbi selle energia on võimalik avada portaalid Uue ajastu informatsiooni vastuvõtmiseks, et mõista, kuidas elada uutes energiates.

Kui sellist pudelikest käepärast pole, siis kasutage samu värve oma riietuses, kasvõi lihtsalt mõne värvilise salli näol. Värvide vibratsioonid on ikka samad.

Aura-Soma® ning Saatuse koodi materjalide põhjal koostanud Ene Alunurm