Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Internet ja Näoraamat on täis igasugu ennustusi, milline saab olema märts. Ei ole selgeltnäigija ega kanaldaja, vähemalt hetkel veel mitte, kuid saan jagada toetust värvide näol. Millist värvi riideid märtsikuu energiatega toimetulemiseks kasutada.

Aura-Soma®süsteemis on kaks värvivariatsiooni Magentat. Üks neist on heledam ning teine tundub kaugelt vaadatuna mustana. Selles süsteemis musta värvi ei esine, seda asendabki Tume Magenta. Kui Valge värv koondab endasse kõik värvid, siis sama teeb ka Tume Magenta – seega selles värvis on peidus kõik võimalused.

Magenta toob endaga kaasa kontakti leidmise oma elu eesmärgiga, sügava hoolitsuse ja hoolivuse tunde. Magenta on värv, mis koosneb põhivärvist Punasest ning teise tasandi Violetsest ning sisaldab mõlema värvi vibratsioone. Ta on magnetiseeriva ja kiirendava toimega. Lülitab sisse kõik varjatud reservid. Samas ühelt poolt aktiveeriv ja teisalt rahustava toimega. Magenta tuleb appi seal, kus on vaja toime tulla paljude pisiasjadega, kalduvusega tööga üle pingutada, ka siis kui inimene kipub langema äärmustesse.

Seega kui Magentat käepärast ei ole või mingil põhjusel see värvitoon sinu garderoobi ei sobi, siis on võimalik kasutada ka Punase ja Violetse variatsioone.

Nende värvide kohta saad rohkem lugeda siit https://www.hingevarv.ee/varvused/

Täna väljas jalutades oli tunda juba kevadet ning kogu meie sisemus on kevade ootel. Sageli just kevade saabumisega hakkavad inimesed nagu looduski talveunest ärkama. Hakatakse koristama oma tube, kappe, sahtleid ja seda nii füüsilisel kui vaimsel tasandil. Tekib vajadus otsida ja leida – vastuseid, eesmärke, armastust jne. Magenta tuleb appi neile, kes selle otsimise ja leidmise käigus kipuvad iseennast ära kaotama või ei suuda olukorda kõrvalt vaadata ning lahti lasta. Kelle solvumised, viha ja haiget saamised segavad nägemast armastust selles, mis temaga käesolevas hetkes toimub. Kes tunnevad ennast olukorra ohvritena, tunnevad meeleheidet ning ülekohut, on kangekaelsed  või põikpäised, kes ei suuda vastu võtta armastust ning seda välja anda. Magenta äratab meis Jumaliku rahu, õpetab meid lahti laskma mineviku kibeduse ja hirmu, haiget saamised ning illusioonid, kuidas elu peaks olema. Ükskõik kui keeruline on olukord ning kui me laseme muudatustel toimida ning leiame endas rahu; on meil suurem võimalus usaldada suurt elutsüklit ning seda, et kõik on nii nagu minu jaoks olema peab.

Ehk on nendest mõtetest abi, et kevadele optimistlikumalt vastu minna.

Rohkem pilte Magentast https://www.pinterest.com/hingevarv/all-about-magenta/