Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Aura-Soma®süsteemis on kaks värvivariatsiooni Magentat. Üks neist on heledam ning teine tundub kaugelt vaadatuna mustana. Selles süsteemis musta värvi ei esine, seda asendabki Tume Magenta. Kui Valge värv koondab endasse kõik värvid, siis sama teeb ka Tume Magenta – seega selles värvis on peidus kõik võimalused.

Magenta toob endaga kaasa kontakti leidmise oma elu eesmärgiga, sügava hoolitsuse ja hoolivuse tunde. Magenta on värv, mis koosneb põhivärvist Punasest ning teise tasandi Violetsest ning sisaldab mõlema värvi vibratsioone. Ta on magnetiseeriva ja kiirendava toimega. Lülitab sisse kõik varjatud reservid. Samas ühelt poolt aktiveeriv ja teisalt rahustava toimega. Magenta tuleb appi seal, kus on vaja toime tulla paljude pisiasjadega, kalduvusega tööga üle pingutada, ka siis kui inimene kipub langema äärmustesse.

Õhus ei ole veel tunda kevadet, kuid kogu meie sisemus on ootel. Sageli just kevade saabumisega hakkavad inimesed nagu looduski talveunest ärkama. Hakatakse koristama oma tube, kappe, sahtleid ja seda nii füüsilisel kui vaimsel tasandil. Tekib vajadus otsida ja leida – vastuseid, eesmärke, armastust jne. Magenta tuleb appi neile, kes selle otsimise ja leidmise käigus kipuvad iseennast ära kaotama või ei suuda olukorda kõrvalt vaadata ning lahti lasta. Kelle solvumised, viha ja haiget saamised segavad nägemast armastust selles, mis temaga käesolevas hetkes toimub. Kes tunnevad ennast olukorra ohvritena, tunnevad meeleheidet ning ülekohut, on kangekaelsed  või põikpäised, kes ei suuda vastu võtta armastust ning seda välja anda. Magenta äratab meis Jumaliku rahu, õpetab meid lahti laskma mineviku kibeduse ja hirmu, haiget saamised ning illusioonid, kuidas elu peaks olema. Ükskõik kui keeruline on olukord ning kui me laseme muudatustel toimida ning leiame endas rahu; on meil suurem võimalus usaldada suurt elutsüklit ning seda, et kõik on nii nagu minu jaoks olema peab.

Kevadeti kipume me olema kõik Vaimsed Sõdalased, meis tärkab tahe tegusteda, võidelada ning midagi saavutada.

Meenuvad kohe paralleelid ruunimärkidega – Teiwaz – Taevajumal Tyr. See on Vaimse Sõdalase ruun. Vaimne Sõdalane sõdib alati sisemise minaga. Tahte tugedamine läbi tegude, klammerdumata tulemuste külge, ning teadmine, et kõik, mida inimene teha saab, on käia oma rada ja lasta jumalikul tahtel endast läbi voolata – need on Vaimse Sõdalase tunnusmärgid.

See ruun kätkeb endas eraldamise energiat, mõõka, mis lõikab ära kõik vana, ära elanud, surnud ja üleliigse. Samas tuletab Vaimne Sõdalane meelde, et esimene samm tuleb alati kõiksuse poolt. Kannatlikkus on selle ruuni voorus.

Teil soovitakse süüvida iseendasse, minna sügavuti kuni alusmüürini välja. Vaid nii rahuldate oma loomuse varjatuimad vajadused ning jõuate oma sügavaimate allikateni. Päevakorral on iseloomu ümbervormimine. Seda ruuni seostakse Päikese meheliku energia ning aktiivusega. Tuntav on siin ka vallutusiha, iseäranis püüd vallutada omaenese mina – elukestev missioon, mis nõuab teadlikkust, sihikindlusst ning valmisolekut käia oma teed osavõtliku ja usaldavana …

Tekst ruuni kohta võetud Ralph Blum’i „Ruuniraamatust“

Koostanud Aura-Soma® materjalide põhjal Ene Alunurm