Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Viies energia on reeglite ja seaduste energia.

Juttu tuleb inimestest, kes on sündinud mais või 5 ja 23 kuupäeval. See energia on paljudel juhtudel maatriksis ülesandena, mis tuleb eelmistest eludest. Mai kuus tunneme me kõik 5. energia mõju.

Pamela Matthew art

5. arkaan – Ülempreester. See on õpetajate ja õpilaste energia. Selle energia all sündinud inimesed näevad maailma teistmoodi ja püüavad tuua lihtsas keeles saadud informatsiooni teisteni. Nad ehitavad ja järgivad kõiges korda vastavalt oma ettekujutlusele. Nad armastavad õppida ja õpetada. Üks nende lemmik tegevusi on raamatute lugemine, sealhulgas teaduslike, informatiivsete videote vaatamine. Suudavad struktureerida igat informatsiooni. Oskavad lugeda ka inimeste pealt infot. Armastavad eksperimente ja avastusi. Teavad alati vastuseid, isegi kui nad ei ole küsimust formuleerinud.

Väga palju teadlasi on sündinud 5. energiaga. Freud, Karl Marx.

Viienda energia kandjate kõne on karismaatiline, usutav, tuues näiteid inimkonna väärtustest. Tugevad viienda energia kandjad püüavad kõiges korda luua. Nad on pedantsed ja võivad aega lausa maniakaalselt jälgida. Ei luba hilineda nii endal kui ka teistel. Nende majas on asjad oma kohtadel. Üldiselt on neil soov teha kõike ideaalselt ja nad jälgivad hoolega oma välimust.

Viienda energia naised on ilusad, hoolitsetud ja oskavad enda ümber luua energeetiliselt head ümbrust. Perekond on nende jaoks elu mõte. Perekondlikud traditsioonid, suur laud, mille ümber kogunevad kõik perekonnaliikmed. Nende jaoks on partneri valikul oluline hingeline ühtsus. Viienda energia naised valivad endale mehe selle järgi kui hea isa temast saaks.

Viienda energia mees on enesekindel, korralik ja on valmis oma teadmisi ja oskusi jagama. Kui te soovite olla viienda energia kandja sõber, siis paluge tal teile midagi õpetada.

Viienda energia miinused: kohutavalt tüütud, kes õpetavad, kuidas peab “elama”. Tugev usk võib muutuda fanaatilisuseks, sektandid. Ebakindlus ideaalses lõpptulemuses, segab alustatu lõpule viimist. Mässumeelsus ja reeglitest mitte kinnipidamine võib viia täieliku kaoseni. Itaalia maffia on näide, kus viies energia on miinuses. Viies energia maatriksis koosluses teiste energiatega annab ootamatuid elu keerdkäike.